Karrike lokali

70 LEK

Shitet nga: Artan 20 Sht 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
8 komplete stola te bera me drras ahu me tavolin xham bashk me jestik dhe sfungjer per tu ulur 70 mij lek kompleti
Leaflet
Në fillim