Publikuar: Mar 13 2022 11:53

karrige dhe tavolina metalike

EUR

EUR
Publikuar: Mar 13 11:53
Shikime: 12
Ne jemi nje kompani ne Durres qe prodhon karrige dhe tavolina metalike per lokale dhe ambjente te ndryshme.Me porosi ,me shumice dhe pakice. Ju garantojme cilesine me te mire te karrigeve dhe tavolinave te nderthurur me cimimin me te arsyeshem ne treg. Medojme se do mbeteni te kenaqur nga produkti jone dhe sigurisht nga bashkepunimi yne , nese do kemi nje te tille.

Po ju dergojme disa foto me poshte.  Faleminderit. Ju mirepresim per cdo komunikim tuajin. 0698714174
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione