Hidrosanitare dhe Materiale Hidraulike

1 LEK

Shitet nga: Redon 01 Sht 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
Set grupesh te cilesive te ndryshme, linje e plote instalimesh per shtepine tuaj me cmim shumice.

Fb: Elektrike Hidraulike Durres
Leaflet
Në fillim