Gjera te ndryshme per bizenes Restorant-Bar!

40 000 LEK

Shitet nga: Diamand 13 Sht 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhimet
Të tjera
Pjata - 53 , Luge - 45 , Pirunj-70 , Thika -55 , Kapese sallate- 7 , Kosha buke- 13 , Vajore -4 , Gota Vere -15 , Gota Birre 0,5L -28 , Gota Birre 0,3 L- 13 , Gota Akulloreje -17 , Tasa Zupe -17 , Mbajtese Vere -1 , Broke Vere 1L- 5 , Broke Vere 0,5L- 2 , Luge Kafeje - 33 , Luge Caji -20 , Kapese Akulli -6 , Hpese Birre + Vere - 10 , Tasa Sallate - 14 , Tasa per kirike dhe te ndryshme - 10 , Mbajtese letra duresh - 8 , Mbajtese Qirinjsh - 21
= Total produkte 492
Cmimi - 500 mije lek
Nr Kontakti : 0697774933
Diamand
0697774933
Leaflet
Në fillim