Publikuar: Mar 23 2023 10:42

Boje e bardhe per izolim & katrama

Publikuar: Mar 23 10:42
Shikime: 316
Shesim boje te bardhe Izoluese (me shumice dhe pakice),rezistente ndaj shiut dhe rrezeve te djellit
Poashtu tregetojm edhe materiale te tjera izoluese si katrama (me granil dhe pa granil),primer,membrane etj…
Per me shume kontaktoni whatsapp ose telefon: +355699808942 ose +355692058552
Ose na gjeni ne instagram: swedenwood.al
Tek ne do të gjeni lëndë druri per çati,tavan,dysheme,parket,aksesor,katrama,tjegull kanadeze,kompesatë,betoform,antimol,bojë,llak,etj...
Adresa:”Rruga Miqesia” Spitalle,Durres
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
316
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 255 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699808942

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione