Panele diellor

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Luan Dollani 17 Nën 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Berat
Prodhimet : Të tjera
Shes panele diellore per cdo klient te interesuar.nga (120-300) litra .Per shtepi banimi ,hotele dhe qender rezideciale.Garancia 5- vjete.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim