VAJ ULLIRI I VIRGJER GREK

6 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: VAJ ULLIRI BIO GREK 16 Maj 00:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Porosisni (355) 0686223197
Vaj ulliri ekstra i virgjër nga Greqia.
Prodhim Nëntor 2019 .
Aciditet i ulet. Shije e kendhsme edhe e forte.
Cdo vit ne zgjedhim të gjitha ullinjtë te tone me dorë. Ne vendosim përkushtim dhe dashuri në punën tonë, kështu që ju do të keni produktin më të mirë në shtëpinë tuaj. Një produkt krenar për emrin dhe historinë e tij. Ne ju japim më të mirën nga më të mirat dhe kërkojmë vetëm përkushtimin dhe besimin tuaj.

Order at (355) 0686223197
Extra virgin olive oil from Greece.
Production of November 2019.
Low Acidity. Great fruity taste.
Every year we pick all our olives hand by hand.We put dedication and love in our job so you will have the best product in your home. A product proud of its name and history. We give you the best of the best and we only ask for your devotion and your trust
VAJ ULLIRI BIO GREK
Porosit tani! ☎️ Tel: 0686223045 Nga ullinjet shekullor te Argolidas ne Greqi , Nje nga zonat me te pasura me ullinjet , me nje histori me mijera vite me kultivimin e bimes edhe me nje tradite te forte te prodhimit te vajt ullirit qe do vi ne shtepite tuaj. Aromen edhe shijen e pa krahasueshme e Vaj Ulliri Bio Grek nuk duhet t’ju mungoj gatimeve tuaj neper shtepin tuaj ✅ Cilesia e garantuar ✅Vlerat ushqyese 100% BIO
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TIRANE Tregoje në hartë

VAJ ULLIRI BIO GREK
+355686223197


WhatsApp:
0686223197
Leaflet
Në fillim