Vaj ulliri exctra i virgjer

Shitet nga: eno 18 Tet 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Tregtoj vaj ulliri grek exctra i virgjer me shumice dhe pakice.
Per familje, restorante, zgara .... etj
Nr tel & whats up
0682550444
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim