Vaj Ulliri 100% Bio/Organik

6 500 LEK

Shitet nga: IS 26 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes vaj ulliri bio me shumice dhe pakice. Vaji eshte prodhuar nga ullinje kalinjot te Mallakastres. Vaji ndodhet ne Tirane dhe mund te dergohet ne labrator per te vertetuar cilesin. Cmimi per liter per sasira te medha eshte 6500 leke.
069 20 60 884 / 068 40 300 97
Leaflet
Në fillim