Publikuar: Qer 24 2022 08:00

Vaj Ulliri 100% Bio/Organik, 6500 leke per liter

LEK

Publikuar: Qer 24 08:00
Shikime: 363
Shes vaj ulliri bio me shumice dhe pakice. Vaji eshte prodhuar nga ullinje kalinjot te Mallakastres. Vaji ndodhet ne Tirane dhe mund te dergohet ne labrator per te vertetuar cilesin. Cmimi per liter per sasira te medha eshte 6500 leke te vjetra
069 20 60 884 / 068 40 300 97
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione