Trahana

0 LEK

Shitet nga: Kompania e ushqimeve 27 Tet 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kombinimi i shijes dhe perpunimi i saj me kujdes nga ana jone e ben ate te jete cilesore . Per te gjithe ju te interesuar per Trahana duke filluar nga e bardha dhe e kuqe mund te dergoni mesazh ne faqen ne facebook sa deshironi edhe ne ju a sjellim atje ku ju ndodheni .

https://m.facebook.com/profile.php?id=100041836810975&ref=content_filter
Kompania e ushqimeve
Leaflet
Në fillim