shitet grure dhe miell gruri me cilsi te lart

100 000 000 LEK

Shitet nga: Bashkim 22 Tet 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
bluajm dhe shesim miell gruri per furret dhe per klientèt me mulli me rrula . cilsie lart
Në fillim