Shiten produkte me shumic

111 LEK

111 111 111 111 LEK

Shitet nga: Aziz 01 Tet 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten produkte me shumic dhe me cmim të arsyeshem. Produktet jane te tipit, biskota, lengje frutash, lollipop, veze kinder dhe makarona noddles, cumcakiza, cokollata. Për me teper kontaktoni në numrin e telefonit 0698475460.
Leaflet
Në fillim