Shiten lepirese ( lollipop) me shumice

0 LEK

Shitet nga: Aziz 16 Tet 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten lepirese ( lollipop) me shumice. Lepireset jan ne 8 lloje shijesh. Cmim i arsyeshem dhe i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 0698475460.
Leaflet
Në fillim