Kompania oxa&donfernando

15 182 027 LEK

Shitet nga: Rezart Malushi 13 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Komoania oxa&donfernando.caffe operon ne tregun e shperdarjes se kafes prej 10 vitesh suksesi.ne ofrojme sherbimin e furnizimit me kafe per te gjithe baret e interesur .paisje moderne si expres mulli baza materiale .tavolina karrike tabela rreklame per biznesin tuaj .kto ne varesi te konsumit tuaj.cilsia e pa diskutuar kafe e dashur per te gjithe .provoje njeher dhe ske per ta nderruar asnjeher .
Rezart Malushi
0692188033
Leaflet
Në fillim