Kafe

1 000 LEK

Shitet nga: Emanuel 19 Tet 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kafe chirico italiane kokerr vetem per ekspres shum e mir shitje me shumic 1kg
Bejm dhe pjekje kafe per te tjeret
Emanuel
0682057875
Leaflet
Në fillim