KAFE LA MESSICANAKOKERR DHE EKPRES BUSTINE

0 LEK

Shitet nga: .. 20 Gush 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ofrohet kafe kokerr dhe ekpres LA MESSICANA CITTA D’ITALIA e ardhur drejtpersedrejti nga Italia/se bashku me te vjen dhe pajisja me aparatet perkatesw sipas llojit, e shoqeruar dhe me sheqeret,luget dhe filxhanet.Gjithashtu i pranishem dhe tekniku per cdo defekt apo problem qe mund te ndodhe.
Leaflet
Në fillim