Esenca & aroma natyrale per pije jo alkoolike etj

0 LEK

Shitet nga: sir_tiger 08 Dhj 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ju ofrojme te gjithe gamen e esencave dhe aromave per prodhim industrial te pijeve energjike te njejta me red bull, cola, fanta, sprite, Schweppes etc ne forme emulsioni ose jo.

- Ju ofrojme ngjyrues, dhe aroma per vaj ulliri akullore etj.
Ju ofrojme konsulence ne zgjedhjen e makinerive te prodhimit, assistence ne zgjidhjet:e problemeve ne prodhim, Implementim te Sistemeve te kontrollit (ISO, HACCP etc) Gjithashtu ju ndihmojme ne konceptimin e producteve te reja duke filluar nga 0 deri ne produktin perfundimtar.

Per me teper me:
Cmime shume konkuruese,
Cilesi e larte,
Porosi ne sasi minimale

Per me teper: contact:

0692099112
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione