Vere (Wine) Kallmet shume cilesore.

2 LEK

Shitet nga: Pjeter Vuksani 29 Tet 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Kemi per te shitur vere kallmet shume cilsore shtepie ,kemi sasi te madhe te veres eshte shume e pershtatshme per restorante , shitja behet me shumice dhe çmimi eshte shume i mire. per me shume informacion me telefononi
Pjeter Vuksani
+355695598585
Leaflet
Në fillim