Mjaltë nga bjeshkët e malësisë...

1 500 LEK

Shitet nga: Bio Bjeshkët Shqiptare 27 Sht 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Mjaltë nga lulet dhe të gjitha llojet e bimëve që kanë bjeshkët e malësisë dhe dukagjinit...
Bio Bjeshkët Shqiptare
0672266622
Leaflet
Në fillim