Mjalte geshtenje dhe luleve

Shitet nga: ILiri 17 Tet 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes mjalte geshtenje bio origjinale qe ekan mare ne bjeshket e larta shes me shumic dhe pakic sepse kam me shume se 100 koshere me Blete cmimi 1500 lek 1 kg
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim