Kerkojme Distributore per rrethe

0 LEK

Shitet nga: Wineland 21 Gush 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Wineland nje kompani qe merret me distribucion te pijeve alkolike kryesisht vere te importuar nga Italia dhe ne kuader te zgjerimit por edhe per nje mbulim me te mire te territorit po kerkojme partnere lokale ne Vlore, Fier, Sarande, Shkoder, Korce dhe Pogradec.
Kontakt:
Cel-0698821999
Email: kastriot.zefi@gmail.com
Wineland
Leaflet
Në fillim