Shesim mjalte me shumice dhe pakice

0 LEK

Shitet nga: Bletari Kostandini 08 Nën 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Bletari Kostandini me nje eksperience shume vjecare vjene ne tregtimin e mjaltit shumelulesh me shumice dhe pakice. Mjalti eshte fantastik dhe mund ta testoni ate edhe ne laboratoret me te mire. Per me shume telefononi ne numrin tone te kontakti.
Bletari Kostandini
00355699670900
Leaflet
Në fillim