Raki rrushi

0 LEK

Shitet nga: Aleks 07 Shk 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Pershendetje ,shesim me shumic raki rrushi aktualisht kemi ne dispozicion 100 litrat e fundit dhe per kete eshte me c'mim okazion , rakia eshte me gradazion (20") e prodhuar nga hardhi vendi 45 vjecare e llojit shesh i zi dhe shesh i bardh, per me shume informazion mos hezitoni t'na kontaktoni, Faleminderit!!!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione