Djath dhie lushnje

600 LEK

Shitet nga: Djath dhie lushnje 17 Gush 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Jeni lodhur nga djathrat me niseshte dhe vaj palme? Ju ofrojm nje mundesi per djath dhie bio nga dhi te kullotura ne natyre sepse tek ne klienti esht i pari. Ju mirpresim
Djath dhie lushnje
0696618426
Leaflet
Në fillim