Vaj ulliri super cilesor extra i virgjer

850 LEK

Shitet nga: Ilir 16 Nën 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Vaj ulliri shum cilesor i ullishtes se krujes qe eshte me nam per vajin qe ka kemi me shumice dhe pakice per porosi nga 1-10 litra cmimi eshte me 850 lek per me shum se 10 litra eshte 800 lek litri
Leaflet
Në fillim