Mjalte BIO 1500 Leke/kilogram

1 500 LEK

Shitet nga: rexhi 20 Mar 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Shitet mjalte bio i garantuar
Ofrohet:Mjalte geshtenje(kullote blete ne REC TE SHKODRES)vlera te larta kuruese dhe shume e mire per shendetin
Mjalte Shumelulesh
Mjalte kullote ne Adriatik
Transporti:Tirane 200 leke/Rrethe 300 leke
Nuk do ngeleni te zhgenjyer
Watssapp:0693509496 ose 0683296462
Leaflet
Në fillim