Shitet rrushi tokaj me shumice

60 LEK

Shitet nga: Artan 09 Tet 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Shitet rrushi tokaj shum i paster dhe i pjekur mir me shumice te interesuarit te kontaktojn ne nr 0692611129
Leaflet
Në fillim