shiten molle me shumice

Shitet nga: Molle 29 Nën 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
shes molle starking dhe grasmidh mollet jan ekstra mollet ndodhen ne ambjent frigoriferik jane reth 1000. kujntal molle mollet ndodhen ne dvoran te korces cmimi i me marveshje per me shum info tel 0697349610 & 0692555967 !!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim