Shesim Molle Fuji / Starking / hajdare/ me shumice

Shitet nga: Ildi 17 Qer 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes molle me cilesi t larte. me shumice dhe pakice.mollet jane te mbrojtura me sistem anti-bresher. Kemi nje shumllojshmeri mollesh ;king fuji kiku/. Starking. /Hajdare. /Granny smith/. Gold./Mund te mbulojme reth 600-1000 kv(100ton). Cmim i arsyeshem. Per me teper info kontaktoni ne nr. 0692809749
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim