rraki rrushi

270 LEK

Shitet nga: lorent 15 Gush 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
shitet rraki rrushi me shumice 400 lek te reja 1.5 liter.cmim i padisk.trasport falas brenda korces dhe rethinat e saj.shitet okazion.gjendje 500 litra
Leaflet
Në fillim