Raki Manafere

20 EUR

Shitet nga: Nori 05 Sht 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Raki Manafere,
Cilesi e larte 20°. Eshte mbledhur ne fushat e Drenoves,Boboshtices dhe Bozdovecit (Korce).
Cmimi 20€ / Kg
Per tu informuar me tej kontaktoni ne nr. 0692267438 ose ne email - mineagolli22@gmail.com
Leaflet
Në fillim