Lajthi greke dhe italiane ne shitje me shumice.

Shitet nga: Sentilian 24 Gush 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Produkti i lartpermendur ndahet ne dy lloje italiane dhe greke.Me nje cilesi shum te mire dhe shije te shkelqyer kjo lajthi eshte e ritur me gjith perkujdesin e nevojshem dhe produktet e nevojitura.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim