Fabrika e Kermillit Korce

Shitet nga: Mirela 31 Tet 03:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Fabrika e Grumbullimi Dhe Perpunimir te kermillit Kristo Zguri, na gjeni tek ( Ish Kombinati i Sheqerit Makazinat e Amballazhit “Maliq” ) Grumbullojme me shumice dhe pakice.
Per me shume info na vizitoni ne Websiten

WWW.KRISTOZGURI.COM

http://www.kristozguri.com/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim