SHITEN PAJISJE PER FURRA BUKE DHE PASTICERI

0 LEK

Shitet nga: Fier 01 Korr 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Pajisjete te ndryshme per furra dhe pasticeri . Per me shum informacion na kontaktoni.
Leaflet
Në fillim