Shes arra

1 LEK

Shitet nga: Niku 25 Nën 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shes arra me shumice,ne total jane 5 lloje cmimi fillon nga 280 lek/kg deri ne 500 lek/kg.
Gjithashtu kemi dhe 3 lloje arrash te cara,lajthi dhe geshtenje,per me shum info mund te telefononi 8:00-21:00.
Ju faleminderit
Leaflet
Në fillim