Raki rrushi

4 000 LEK

Shitet nga: marjus 26 Tet 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shesim Raki rrushi te zier me dru sipas tradites 19 deri ne 20 grade dhe pa asnje perzierje.
Rakija jepet me prove shitet me shumice.Funizojme lokale.
Çmimi 4 milek litri
Tele:0698047603
Leaflet
Në fillim