Paisje picerie

5 500 LEK

Shitet nga: Ervis 20 Gush 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shiten paisjet e piceris komplet te gjitha.
Furra 2kateshe,brumatrice 25.kg.
3 frigorifera kollon,banaku i punes dhe banaku i shitjes,rrjetat e pices,pjatat e drurit.
Motorri i piceris qe eshte i ri dhe 2 kosha picerie.
4 sete tavolinash plus karrige.
Edhe shume aksesore te tjere.
Me cmim shume te mire.
Leaflet
Në fillim