Paisje per piceri

5 500 LEK

Shitet nga: Ervis 09 Sht 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shiten paisjet e piceris,komplet te gjitha bashk,jan ne gjendje shume te mire,dhe me cmim te mire.
Furre 2kateshe per pica,brumatrice 25.kg.3frigorifera kollone,banaku i punes dhe banaku i shitjes,motorri i piceris plus 2kosha picerie,4komplete tavolinash,pjata druri per pica,rrjetat e picave,dhe shume aksesore te tjere.
Leaflet
Në fillim