Lajthi

4 EUR

Shitet nga: LORIS BALILAJ 01 Qer 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Lajthi cilesore nga tokat e Visokes,te njohura per pjellorine e tyre.
Lajthia eshte e kultivuar dhe e thare ne menyre natyrale,qe te mos humbase shijen dhe vlerat e saj.
Shesim me pakice dhe shumice. Ne raste porosishe te medha,sigurojme edhe transport!
LORIS BALILAJ
+355695315507

WhatsApp:
+303515887986
Leaflet
Në fillim