Miell bio

55 LEK

Shitet nga: Miell 24 Tet 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Miell bio12 kunjtal 55 mi lek kunjtali
Kam dhe hime 25 mi lek kunjtali
Leaflet
Në fillim