Kafe ekspres

Shitet nga: Veronesi caffe 15 Tet 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Durrës
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Jolly espresso ofron kafe ekspres dhebustine me shumic dhe pakic, mishella te kuruara dhe realizuara me kafe te perzgjedhura rrobusta dhe arabike, raporti shume i mire cmim cilesi. kekohen distributor neper rrethe/ paketim per ata qe deshirojne mishella te personalizuara. 0692983558. Sms/msn/watsapp
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim