Depozita inoksi peodukte për vere vaj raki uje

10 LEK

Shitet nga: Doda 28 Qer 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
shesim Depozita inoksi,per perdorim qumeshti vere rakie uji vazhdojn nga70 litra 200 litra 500litra dhe deri2000 litra deri në 30tone me cmime te arsyeshme. per informacjon ju mire presim ne numrin e telefonit 0686923993
Leaflet
Në fillim