Vaj Ulliri Extra Virgin

750 LEK

Shitet nga: Agim 01 Nën 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Vaj ulliri extra virgin ne shitje.
Jo çdo vaj ulliri eshte extra virgin, sipas standarteve nderkombetare jane nje disa faktor qe e bejne vajin ekstra virgin, ulliri duhet te jete jo me shume se 50% i zi, duhet qe nga momenti i keputjes se ullirit nga pema deri ne momentin e berjes se vajit mos te kene kaluar 12 ore, temperatura e pergatitjes me e ulet se 25 grade celsius, e gjithe kjo reflekton aciditet ndjeshem me te ulet te vajit, aroma kosistente dhe jetegjatesia mbi 2 vite.
Vaji sapo ka filluar te prodhohet, Vaji ekstra virgin, 100% natyral dhe pa hile prodhohet vetem me porosi, mund te vini te jeni te pranishem gjate prodhimit. Prodhohet nga ullinjte shekullor te zones se Shpiragut ne Berat, nga ullinjte e pa trajtuar me kimikate cka e bejne njekohesisht vaj BIO. Mundesi transporti dhe dergese ne Tirane. Cmimi 850 leke/liter.
Per tregetaret, per bleresit me shumice dhe ata qe e marrin direkt nga ferma/fabrika ulje e lehte cmimi.
Ju mirepresim!
Tel: 0675492644
Leaflet
Në fillim