fasule me shumic dhe pakic

2 000 LEK

Shitet nga: dura 17 Gush 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
me shumic 200 me pakic 250
Leaflet
Në fillim