Patate .Fasulle etj...

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Zhobi 26 Shk 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Furnizim per vitin E Ri me patate dhe fasule me shumic.
Leaflet
Në fillim