Ullinje

0 LEK

Shitet nga: Ladi 27 Nën 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
shesim vaj ulliri orgjinal te mar direkt na fabrika , shesim dhe ullinj kokerr frantua ose kaninjot per tu kripur ose per vaj . cemimi arsyshem sipas sasis qe do merni
Leaflet
Në fillim