Shitet rrush për verë dhe raki

0 LEK

Shitet nga: Vresht 17 Gush 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet rrush cilësor me shumicë për verë dhe raki të interesuarit mund të telefonojn per informacion ose te vijën të vizitojnë vreshtin
Leaflet
Në fillim