bersi per djegje

8 LEK

Shitet nga: edmond 26 Nën 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
bersi me shumic e that dhe e njom 8 lek kilja
Leaflet
Në fillim