Balla bari

0 LEK

Shitet nga: Besi 28 Dhj 07:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shiten.balla jonxhe. Bari. Kashte. Shitet. Miser. Tesher. Dhe. Grur.
Leaflet
Në fillim